Nowoczesny transport w Gliwicach

Chcąc uzyskać mobilność i terminowo docierać w każde miejsce, nie musisz cały czas mieć pod ręką własnego samochodu – wystarczy skorzystać z nowoczesnego transportu miejskiego w Gliwicach, wspieranego nowymi technologiami. Dzięki specjalnej aplikacji zamawiasz transport, a następnie udajesz się w umówione docelowe i jedziesz – we wskazane miejsce, wraz z innymi osobami. To komunikacja miejska na najwyższym poziomie, która pozwoli Ci podróżować szybciej i wygodniej niż autobusem czy tramwajem.

Wygodne podróżowanie w Gliwicach

Korzystając z nowoczesnej komunikacji miejskiej HOP, masz możliwość szybkiego dotarcia w każde miejsce i to niezależnie od tego, w którym miejscu Gliwic aktualnie się znajdujesz. Podstawą skutecznego działania tego transportu jest aplikacja, którą ściągasz na swój telefon – tam znajdujesz busa i wyrażasz chęć dotarcia w konkretne miejsce. Po kilku minutach od złożenia zamówienia, bus pojawia się w HOP-ie, a więc miejscu spotkania, na które musisz się udać. Jak więc widzisz, działa to nieco inaczej niż usługi taksówkarskie, ponieważ środek transportu nie przyjedzie po Ciebie bezpośrednio. Na szczęście odległość, jaką będziesz mieć do pokonania nie będzie duża.

Skąd taki pomysł? HOP to rozwiązanie innowacyjne przede wszystkim dlatego, że pozwala na sprawną i komfortową podróż wielu osobom, udającym się w podobnym kierunku, jednocześnie. Nie musisz czekać dziesiątki minut na autobus czy tramwaj, dzięki czemu nie jesteś zależny od stałych godzin kursowania pojazdów komunikacji miejskiej – wybierasz sam kiedy i dokąd chcesz podróżować.

Bardzo dużym atutem tego rodzaju transportu jest również jego cena – za każdy przejazd płacisz zaledwie 2,99 zł! Co więcej – środki transportu dostosowane są do potrzeb pasażerów, również tych podróżujących z dziećmi (dostęp do specjalnego fotelika). Dzięki temu podróżowanie jest zawsze komfortowe i w stu procentach bezpieczne. Pobierz za darmo aplikację i sprawdź sam, że to naprawdę działa!